Basen w Dworze Elizy

Lecznicze właściwości uzdrowiskowych wód pomagają przede wszystkim osobom z różnymi dolegliwościami. Warto jednak pamiętać, że woda służy zdrowiu, nawet jeśli nie jest wzbogacona we wszelakie minerały. Kąpiel i pływanie w basenie pozytywnie wpływają na nastrój i kondycję spędzających czas w ten aktywny sposób.

W Długopolu-Zdroju w pełni zadaszony basen posiada hotel Dwór Elizy. Niecka o nieregularnych kształtach ma wymiary 8x15 metrów, głębokość to ok. 1,4 m – wystarczająco dużo by rekreacyjnie popływać, a jednocześnie na tyle mało, by bezpiecznie mogły bawić się również większe dzieci. Obiekt nie posiada basenu specjalnie przeznaczonego dla najmłodszych, nie ma również torów sportowych.

Relaks i odprężenie zapewniają dysze i natryski masujące. Można również skorzystać z saun – suchej oraz parowej. Na życzenie gości przeprowadzane są tzw. rytuały saunowe, podczas których działanie gorąca wzmacniane jest przez wcześniejsze schłodzenie organizmu degustacją zmrożonych owoców i wtarciem w ciało zimnego balsamu. Hotel posiada także nowocześnie wyposażoną salę fitness i oferuje szereg zabiegów SPA. Dzięki temu po wizycie na basenie każdy powinien czuć się zdrowy, piękny i pełen energii.

Goście hotelu mogą korzystać z basenu, siłowni oraz saun bez dodatkowych opłat.

Dodaj opinię

Pływalnia w hotelowym centrum SPA&Wellness, udostępniana odpłatnie również gościom zewnętrznym. Basen ma stricte rekreacyjny profil - brak tutaj torów pływackich. Wymiary nieregularnej niecki to 8 na 15 metrów, przy głębokości w granicach 1,4 m - dobrej również dla dzieci. Na stanie są m.in. maszyny do różnych hydromasaży, 2 rodzaje saun oraz siłownia fitness.

Basen w Dworze Elizy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen w Dworze Elizy, zobacz gdzie w Długopolu Zdrój zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen w Dworze Elizy.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen w Dworze Elizy. Redakcja serwisu www.dlugopolezdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 9 zł
    Basen w Dworze Elizy cena biletu ulgowego: 9 zł
  • 16-19 zł
    Basen w Dworze Elizy cena biletu normalnego: 16-19 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen w Dworze Elizy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij