Mała Gubałówka w Białej Wodzie

Stacja narciarska zlokalizowana po zachodniej stronie Przełęczy Puchaczówka w Masywie Śnieżnika, w odległości niespełna dwóch kilometrów od kompleksu pod Czarną Górą. I stanowi dla niego znakomitą alternatywę - zwłaszcza dla tych, którzy nie przepadają za tłumami innych amatorów sportów zimowych bądź boleśnie przekonali się, że jeszcze muszą poprawić swoje umiejętności.

Na Małej Gubałówce działają dwa wyciągi talerzykowe - orczykowy i teleskopowy - o długości odpowiednio 400 oraz 250 metrów. Różnica wzniesień to zaledwie 50 m, a szerokość stoku sięga nawet 70 m - powinno być łatwo, przyjemnie, w pełni bezpiecznie i wygodnie. Ośrodek posiada kompleksowo rozwiniętą infrastrukturę: armatki śnieżne, ratraki, oświetlenie do jazd wieczornych, wypożyczalnię sprzętu czy szkółkę narciarską. Znakomitą atrakcją dla wszystkich dzieci (niezależnie od daty urodzenia) będzie 120-metrowy tor snowtubingowy do dynamicznych zjazdów na specjalnych dętkach.

Jak na Gubałówkę przystało, nie brakuje bacówki serwującej tradycyjne dania kuchni góralskiej. Jest też miejsce na watrę - gigantyczne, huczne pod wszelkimi względami ognisko.

Dodaj opinię
Mała Gubałówka w Białej Wodzie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Mała Gubałówka w Białej Wodzie, zobacz gdzie w Długopolu Zdrój zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Mała Gubałówka w Białej Wodzie.
Ceny biletów / cennik wejść do Mała Gubałówka w Białej Wodzie. Redakcja serwisu www.dlugopolezdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10-55 zł
    Mała Gubałówka w Białej Wodzie cena biletu ulgowego: 10-55 zł
  • 10-60 zł
    Mała Gubałówka w Białej Wodzie cena biletu normalnego: 10-60 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Mała Gubałówka w Białej Wodzie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij