Trasa rowerowa przez Różankę i Międzylesie

Pętla licząca niewiele ponad 17 kilometrów. Prowadzi głównie przez twarde, choć niekoniecznie gładkie drogi asfaltowe. Po drodze można podziwiać urokliwe wioseczki i piękne górskie panoramy.

Z Różanki do Międzylesia najlepiej jechać Autostradą Sudecką. Ten kręty odcinek charakteryzuje się raczej niewielkimi i prostymi wzniesieniami – w sam raz, by rozgrzać się zdecydowanie trudniejszym podjazdem w drugiej części trasy, na drodze prowadzącej do Lesicy. Jeszcze przed wsią należy skręcić w prawo, choć dla niektórych niespełna 1,5 h jazdy to może być za mało.

Wtedy można dojechać aż do czeskiej granicy i podążać wzdłuż niej aż do Poniatowa i do Różanki wrócić przez Gniewoszów. Ten wariant liczy 36 km i ma zdecydowanie mocniej pofałdowany profil – ponad 1200 m różnicy poziomów do pokonania, mniej więcej równo rozłożonych między zjazdy i podjazdy.

Dodaj opinię
Trasa rowerowa przez Różankę i Międzylesie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Trasa rowerowa przez Różankę i Międzylesie, zobacz gdzie w Długopolu Zdrój zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Trasa rowerowa przez Różankę i Międzylesie.
  • 57-530 Międzylesie
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Trasa rowerowa przez Różankę i Międzylesie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij